VOJVOĐANSKA LIGA JUG: Divošani za gol bolji od gostiju iz Rumenke

Hajduk (D) – Jedinstvo (R)  1:0 (1:0) Igralište Hajduka, gledalaca 200, sudija Kampić (Novi Sad). Strelac: Perović u 52. minutu. Žuti kartoni: Trkulja, Nikolić, Tomić, Sovilj (Hajduk), Bakoš, Trišić (Jedinstvo).

Sledeće nedelje u drugom kolu Vojvođanske lige grupa jug Hajduk gostuje ekipi Slobode u Donjem Tovarniku.

HAJDUK: Trkulja, Simić, Savinović, Halilović, Nikolić, Stanić (Derajić), Tašić (Živković), Tomić, Šućak (Stojković), Trebovac, Perović (Sovilj).

JEDINSTVO: Kosturanov, Berić, Kanja, Gadžić (Đekić), Radeka, Bakoš (Milenković), Ilić (Tepić), Vlaisavljević (Stojanović), Skoko, Trišić, Nenezić.

Budućnost izborila bod u Donjem Tovarniku

DONjI TOVARNIK. Sloboda – Budućnost (SN) 4:2 (2:2) Igralište Slobode, gledalaca 150, sudija Sekulić (Novi Sad). Strelci: Bogdan u 36, Lazarević u 45, Čupić u 51. (auto gol) i Petrović u 68. za Slobodu, Jošić u 14. i Prijić u 21. minutu za Budućnost.

Ekipe domaće Slobode i Budućnosti iz Salaša Noćajskog sastale su se u utakmici prvog kola Vojvođanske lige grupa jug. Ekipa Budućnosti je igrala veoma otvoreno stvarajući niz šansi. Zaslužili su mnogo bolji rezultat ali je sreća bila na strani domaćina koji je iskoristio sve svoje šanse preokrenuo vođstvo gostiju i na kraju zasluženo slavio.

Budućnost sledeće nedelje u drugom kolu Vojvođanske lige jug dočekuje novajliju u takmičenju Donji Srem iz Pećinaca.

SLOBODA: Jagodić, Đorić, Kuburović, Kalajdžić, Lazarević (Mandić), Dimić (Milošević), Bodan (Đorđević), Dragojević (Komazec), Mićić (Petrović), Glišić, Jošić.

BUDUĆNOST: Čupić, Stanivuković (Grujić), Radosavljević (Čonjagić), Đukić, Rogo, Prijić (Janković), Vlaisavljević (Milošević), Dobo, Pavlović, Jošić (Simovljević).

Izvor: Sirmiuminfo