Košarkašice ŽKK „Srem“ deklasirale „Sivac“

U utakmici 7. kola, 1. Regionalne lige „Sever“, ekipa ŽKK „Srem“ je ubedljivo savladala ekipu ŽKK „Sivac“ rezultatom 70:42 (17:14, 15:12, 15:7, 23:9).

Košarkašice „Srema“ dobile su prve dve četvrtine tokom kojih igra nije bila toliko ubedljiva koliko u drugom poluvremenu posle dogovora u svlačionici kada su domaće igračice zablistale. „Sremice“ su poslednje dve četvrtine odigrale odlično sa čvrstom odbranom i brzim kontranapadima slomivši otpor gošći. ŽKK „Sivac“ je pokazao da je neugodna, veoma borbena i brza ekipa koja se nije predavala do poslednjeg trenutka meča bez obzira na rezultat. ŽKK „Srem“ je nastavio pobednički niz od 4 uzastopne pobede.

Za ŽKK „Srem“ igrale su: Andrijašević Irina 14p, Vujašević Milica (kap) 11p, Ugarak Sofija 11p, Balanac Nikolina 11p, Trkulja Branka 9p, Simić Ana 6p, Zagorac Natalija 4p, Ladinek Angela 2p, Đorđić Milica 2p, Nikolić Mila.
Trener „Srema“ Nemanja Stamenković pružio je šansu svim igračicama na meču.

Najefikasnija igračica u ekipi iz Sivca bila je Vlaović Ikonija sa 21 poenom.

U sledećem kolu ŽKK „Srem“ dočekuje u hali „Pinki“ ekipu ŽKK „Girl Basket“ iz Zemuna