Rezultati juče održanih Uličnih trka u Sremskoj Mitrovici

Održane su 58. Ulične trke u Sremskoj Mitrovici na kojima je učestvovalo oko 400 takmičara i postignuti su sledeći rezultati:

Predškolski uzrast – devojčice

  1. Sara Perić („Maslačak“)
  2. Una Džever („Đurđevak“)
  3. Jana Bosančić („Bubamara“)

Predškolski uzrast – dečaci

  1. Nikola Bešić („Maslačak“)
  2. Vasilije Jovanović („Leptirić“)
  3. Aleksa Komarica („Bubamara“)

OŠ „Radivoj Popović“ – devojčice

  1. Valentina Stepanović
  2. Branka Negovanović
  3. Nina Čenić

OŠ „Radivoj Popović“ – dečaci

  1. Jova Stanković
  2. Dušan Nikolić
  3. Igor Bajrić

I-II razred osnovnih škola – devojčice

  1. Maša Travica, II razred (OŠ „J.J.Zmaj“)
  2. Nađa Vukolić, III razred (OŠ „S.B.Paja“)
  3. Taja Ribarac, II razred (OŠ „J.J.Zmaj“)

I-II razred osnovnih škola – dečaci

  1. Milan Grujić, II razred (OŠ „D. Radosavljević“ M. Mitrovica)
  2. Stefan Jeftić, II razred (OŠ „J. Popović“)
  3. Uroš Petrović, II razred (OŠ „J.J.Zmaj Jarak)

III-IV razred osnovnih škola – devojčice

  1. Isidora Maksimović, IV razred (OŠ „J.Popović“)
  2. Vanja Kečić, IV razred (OŠ „Sveti Sava“)
  3. Dunja Josimović, III razerd (OŠ „S.B.Paja“)

 

III-IV razred osnovnih škola – dečaci

  1. Dejan Mojsin, IV razred (OŠ „B.P.Pinki“)
  2. Strahinja Drmanović, IV razred (OŠ „J.Popović“)
  3. Milo Urošević, III razred (OŠ „B.P.Pinki“)

V-VI razred osnovnih škola – devojčice

  1. Katarina Škorić, Vi razred (OŠ „S.B.Paja“)
  2. Lena Raičević, VI razred (OŠ „B.P.Pinki“)
  3. Julija Filipović, VI razerd (OŠ „Sveti Sava“)

V-VI razred osnovnih škola – dečaci

  1. Maksim Guslov, VI razred (OŠ „J.J.Zmaj“)
  2. Miroslav Dimitrov, VI razred (OŠ“B.P.Pinki“)
  3. Viktor Vukičević, VI razred (OŠ „J.J.Zmaj“)

VII-VII razerd osnovnih škola – devojčice

  1. Teodora Joksimović, VIII razred (OŠ „Sveti Sava“)
  2. Milica Vuković, VII razred (OŠ „B.P.Pinki“)
  3. Iva Bežanović, VII razred (OŠ „J.J.Zmaj“)

VII-VIII razred osnovnih škola – dečaci

  1. Stefan Đonić, VIII razred (OŠ „J.J.Zmaj“)
  2. Strahinja Čikić, VIII razred (Sportska gimnazija)
  3. Ognjen Vranešević, VII razred (OŠ „J.Popović“)

I-II razred srednjih škola – omladinke

  1. Milica Lukić, I razred (MŠ „D.Nikšić“)
  2. Vanja Milanović, II razred (Mitrovaćka gimazija)
  3. Teodora Samac, II razred (Mitrovačka gimnazija)

III-IV razred srednjih škola – omladinke

  1. Lana Gavrilović, III razred (Mitrovačka gimnazija)
  2. Mila Marinković, III razred (Mitrovačka gimnazija)
  3. Ivana Lazić, III razred (Mitrovačka gimnazija)

 

 

 

I-II razred srednjih škola – omladinci

  1. Vuk Marinković, (Mitrovačka gimnazija)
  2. Miloš Stanković, II razred (Mitrovačka gimnazija)
  3. Marko Aladrović, I razred (MŠ „D.Nikšić“)

III-IV razred srednjih škola – omladinci

  1. Andrej Joksimović, III razred (S.T.Š. „N.Tesla)
  2. Miloš Stojanović, III razred (Mitrovačka gimnazija)
  3. Stefan Mađarovski, III razred (EŠ „9.maj“)

Trka vojske, policije, KPZ

Žene

  1. Aleksandra Kostadinović (KPZ)
  2. Mirela Čalešević (KPZ)

Muškarci

  1. Vladimir Rastovac (vatrogasci-spasioci)
  2. Vladimir Cvijetić (KPZ)
  3. Darko Dronić (PU Sr.Mitrovica)

Trka rekreativaca i rekreativki

Žene

  1. Jovana Šubaklija
  2. Tamara babić
  3. Slađana Turan

Muškarci

  1. Branko Vujović
  2. Aleksandar Sekulić
  3. Vladimir Karalić
  4. Božidar Karastanković
  5. Bojan Komlenić

 

 

 

 

Prethodni tekstPočinje sprovođenje projekta „Kreiramo mogućnosti za krojenje novog života“
Sledeći tekstUlične trke održane su po 58. put u našem gradu