Tri boda Radničkog u gostima

FK „MLADOST NS” Novi Sad – FK „RADNIČKI” Sremska Mitrovica 0:1 /0:0/; Glavni sudija: Bikić Nikola; Pomoćne sudije: Tomović Bojan i Rađen Predrag; Četvrti sudija: Jerinić DaniloLukić Aleksandar; Delegat: Jovanović Marko

U 21. kolu Prve lige Srbije, u Čelarevu su se sastali domaća ekipa FK „Proleter NS“ i sremskomitrovačka ekipa FK „Radnički“. U toku prvog poluvremena ekipe su stvarale prilike ali nije bilo dovoljno koncentracije igrača obe ekipe pa se na odmor otišlo bez golova.

Posle odličnog prodora Mustapha Ibrahima sa leve strane, Rajković Milan se najbolje snašao u gužvi i glavom poslao loptu u praznu mrežu gola domaćih za vođstvo „Radničkog” od 0:1 u 49. minutu susreta. Posle primljenog gola, fudbaleri Proletera stvorili su nekoliko odličnih prilika za gol ali je golmn gostiju sjajnim intervencijama spasao svoju mrežu. FK „Radnički” je na kraju utakmice slavio i osvojio važna 3 boda.

Žute kartone u domaćoj ekipi dobili su: Mirković Nikola, Švonja Zoran, Marković Vido, Sević Nenad, Dražić Stefan, Milovanović Miloš. U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Bursać Nikola, Mustapha Ibrahim, Pejović Luka 2 žuta (crveni karton).

FK „Proleter NS”: Mirković Nikola, Milovanović Miloš, Popović Nikola, Santos Jercival Sousa, Stanić Milan (od 57. Marković Vido), Divac Nikola (od 65. Renić Marko), Vidakov Milan, Ožegović Miloš (od 46. Švonja Zoran), Sekulić Danilo, Ilić Nemanja, Sević Nenad.
Trener: Ristovski Ljubomir

FK „Radnički: Bursać Nikola, Abubakar Sadick, Gajić Uroš, Janković Dejan (od 71. Cvijić Stefan), Dimitrić Ognjen (od 90. Križan Aleksandar), Rajkovć Marko, Vidić Aleksa, Mustapha Ibrahim (od 90. Sylla Mohamed), Matković Dragan, Pejović Luka, Škorić Milenko.
Trener: Perišić Dragan

U sledećem kolu FK „Radnički dočekuje ekipu OFK „Žarkovo iz Beograda.