Fruškogorac iz Manđelosa bolji od Borca iz Martinaca

Fruškogorac (Manđelos) – Borac (Martinci) 3:1 (0:1), stadion Fruškogorca, gledalaca 250, sudija Kavgić (Ruma). Strelci: Dušan Grabić u 48, M. Trnić u 75. (iz penala) i Đukić u 92. za Fruškogorac, a Bijelić u 16. minutu za Borac. Žuti kartoni: N. Trnić, Maslarić, Đuričić (Fruškogorac), Bojanić, Šarčević (Borac).Crveni karton: Paunić (Borac).

Martinčani su bili bolji u prvom poluvremenu ali je zato Fruškogorac svoj kvalitet pokazao u nastavku. Manđelošani su stalnim napadima potpuno preokrenuli rezultat i zasluženo pobedili.

Fruškogorac u šestom kolu Sremske lige gostuje Partizanu u Vitojevcima a Borac u Martincima dočekuje ekipu Radničkog iz Iriga.

FRUŠKOGORAC: Rakić, Žižić (B. Simić), M. Trnić (Đukić), I. Đorić, Dušan Grabić (Vukojević), N. Trnić, Ž. Đorić (Lukić), Panić (Kusić), Simić, Maslarić, Đuričić.

BORAC: Jandrić, Radulović, Stajčić, Božić, Bijelić, Lukić, M. Vuletić (Bojanić), Paunić, Šarčević, Lazić, Oparušić.