Od loše igre do sjajne pobede

U sedmom kol Super B ženske rukometne lige Srbije Ženski rukometni klub “Srem” pobedio je ekipu Rukometnog kluba “Zaječar 1949”, rezultatom 32:17(13:7).

Loša i neorganizovana igra na početku prvog poluvremena viđena je od obe ekipe. U prvih petnaest minuta igre postignuto je ukupno četiri pogotka, a u dvadesetoj minuti bilo je osam postignutih pogodaka ukupno.

Drugo poluvreme donelo je preokret na terenu. Sremice kao da su se probudile iz „zimskog“ sna. Ređali su se efikasni napadi za napadom. Postizale su pogotke sa svih strana. Stvarale su razliku u golovima koju gošće nisu mogle da isprate.

Na kraju zaslužena pobeda sa duplo većom razlikom.

ŽRK „Srem“ je igrao u sastavu: Kasapović Anja, Bakša Andrea, Petrović Ivana, Klankovski Anja-7, Petrović Dragana, Knežev Iva-1, Radulović Nataša-2, Bulatović Nikolina, Komnenović Tijana-3, Šerfezi Marija-3, Ćetković Nataša-5, Guteša Anja, Blažić Jovana-2, Vasiljević Jana, Mijailović Andrea-6.