Karate klub Srem najbolji na Roda kupu

U Hali sportova „Ranko Žeravica“ na Novom Beogradu, održan je  Roda kup – memorijal „Rajko Jovanović“. Na ovom međunarodnom turniru učestvovalo je 800 takmičara iz Srbije, Crne Gore, Hrvatske, Bosne i Hercegovine.

Karate klub Srem bio je veoma uspešan i osvojio pregršt medalja.

Karate klub Srem osvojio je dva pehara i to za:

1. mesto u generalnom plasmanu svih klubova

1. mesto u generalnom plasmanu u katama.

Karatisti ovog kluba osvojili su i ukupno 19 medalja (9 zlata, 4 srebra i 6 bronzi).

Zlato su osvojile pionirke u kata timu ( Murić, Perović, Grujanić), Dunja Berežni, Anđela Perović, Miona Murić, Branislav Lazarevic, Helena Malbašić, Irena Grujanić, Sara Starčevic dva zlata.

Srebro su osvojile kata tim kadetkinje/juniorke Mia Teševkić, Elena Milošević i Nikolina Grubiša, Žana Đurđević, Dunja Pavlović, Irena Grujanić.

Bronza je pripala Eni Laćarac, Nikoleti Laćarac, Lari Laćarac, Heleni Malbašić, Eleni Milošević i Dunji Berežni.