Mladi karatisti Srema osvojili 8 medalja na međunarodnom turniru „Bijeljina Open – Noć Šampiona“

Ovog vikenda u Bijeljini odrzan je 17. Međunarodni turnir Bijeljina Open – Noć Šampiona. Na turniru ucestvovalo je 11 drzava.

Karatiste srema predstavilo je 7 takmičara koji su osvojili 3 zlata 3  srebra i 2 bronze.

U kategoriji devojčice 10 godina Dunja Berežni je osvojila zlatnu medalju.

Željko Mošic je osvojio jedini zlato u apsolutnoj kategoriji i srebro u klasi D.

U kategoriji devojčice 13 godina u katama Anđela Perović je osvojila najsjajnije odličje, dok je Miona Murić osvojila srebro.

Sara Starčević je osvojila bronzu medalju u kategoriji kate kadetkinje a Malbašic Helena u istoj kategoriji srebrnu medalju.

Posle završenih letnjih priprema u Apatinu, Sokobanji i pripremama reprezentcije na Tari takmičari karate kluba Srem su pokazali izuzetnu spremnost i želju za jos boljim rezultatima na takmičenjima koja im predstoje kaže trener Iva Vinkovic.