U pripremnoj utakmici KK “Srem” izgubio u Rumi

U Rumi je odigrana poslednja pripremna utakmica pred početak sezone u kojoj je domaći Sloven pobedio Srem rezultatom 75:63. U prvom poluvremenu ekipe su se smenjivale u vođstvu da bi domaćin stekao dvocifrenu prednost tokom trećeg perioda. U poslednjoj četvrtini Srem je smanjio na 6 razlike ali je Sloven na kraju ipak slavio. Obe ekipe pokazale su dobru formu pred start nove sezone i velike bitke koje ih očekuju od narednog vikenda.

Za Srem su igrali: Kasabašić Nenad (kap), Negovanović Veljko, Ranković Nebojša, Milošević Igor, Ranković Nemanja, Dostanić Vukašin, Smiljanić Aleksa, Ratković Vukašin, Milošević Vojislav, Sekulić Igor, Krstić Veljko, Danilović Srđan.

KK Srem u prva dva kola gostuje u Žitištu i Novom Sadu ekipama Sveti Đorđe i Star.