Rukometašice „Srem Santa” savladane na svom terenu

ŽRK „Srem Santa” – RK „Mladi radnik” Radinac 17:21 (11:10) Prvenstvena utakmica trećeg kola Super B ženske rukometne lige Srbije. Sudijski par – Maričić Nikola iz Kragujevca i Vranić Čedo iz Čačka. Kontrolor – Nikolić Vidoje iz Loznice.

Domaće rukometašice ušle su u ovu utakmicu kao favoriti ali su na terenu savladale same sebe.

Prvo poluvreme obeležila je izjednačena igra sa malo postignutih pogodaka. Kada su gledaoci očekivali daleko bolju igru Sremica u drugom poluvremenu doživeli su veliko razočaranje.

Izuzetno bleda i neorganizovana igra domaćih rukometašica i neverovatna neefikasnost u napadima doprinela je ovom porazu.

Sam podatak da je ekipa Srem Santa u drugom poluvremenu postigla „samo” šest pogodaka pokazuje stanje na terenu tako da gostujuća ekipa zasluženo odnosi bodove.

ŽRK „Srem Santa” u sastavu: Špoljarić MIlica, Špoljarić Marina-2, Srdanović Marina, Pavlović Anđela, Karalić Sofija, Mitrić Marija-2, Dragović Nataša, Ožegović AQnđela-2, Radulović Nataša-8, Durać Anja, Đuričin Nikolina-3, Mijailović Andrea, Vasiljević Jana, Dragojlović Ana, Arsenijević Jelena, Vujin Mihaila.

Treneri – Kojović Saša i Drča Dušan.

RK „Mladi radnik” u sastavu: Mitrović Slađana, Tasić Dunja-3, Stojković Anđela, Filipović Marta-1, Pekip Marija, Ninić MIlica-4, Petrović Ksenija-1, Filipović Anđela-1, Janković Lena-1, Stojanović Nikolina-4, Anđelović Teodora, Šefik Elena, Manojlović Teodora, Stojanović Anđelka-6,.

Treneri – Adamović Aleksandar i Adamović Aleksandar

Za najboljeg igrača utakmice proglašena je Mitrović Slađana, golman gostujuće ekipe.