FK Radnički poražen od Javora u Ivanjici sa 4:0

U 3. kolu Prve lige Srbije u fudbalu, u Ivanjici su se sastali ekipa FK „Javor-Matis“ i gostujuća ekipa FK „Radnički” iz Sremske Mitrovice.

Igrači domaćeg tima poveli su u 15. minutu utakmice, susreta bivšeg igrača FK Crvene Zvezde, Ibrahima Tanka.

Sedam minuta kasnije, fudbaleri „Javora” udvostručili su svoju prednost preko Vanje Zvekanova.  U 35. minutu susreta bilo je već 3:0,  a strelac je bio Lazar Nikolić.

U poslednjim trenucima prvog poluvremena sudija je pokazao na belu tačku, a precizan je bio bivši fudbaler Partizana, Obiora Odita, za vođstvo domaćih od 4:0 i a kako se na kraju ispostavilo i konačan rezultat meča.

Posle 3. kola, FK „Radnički” trenutno zauzima 7. mesto na tabeli sa 4 osvojena boda.

U narednom kolu, „Hesnerci“ dočekuje ekipu FK „IMT” iz Beograda.

Postave:

FK „Javor-Matis” Ivanjica: Babić Siniša, Vico Stefan, Jevremović Marko, Nikolić Lazar (od 81. Dimitrijević Nikola), Tanko Ibrahim (od 81. Jović Marko), Petrović Igor, Momčilović Marko, Odita Obiora (od 66. Luković Ognjen), Eliomar Correia Silva, Zvekanov Vanja (od 75. Basarić Željko), Balabanović Milorad (od 81. Grabež Srđan).
Trener: Milović Milovan

FK „Radnički” Sremska Mitrovica: Šegavac Matija, Spajić Igor (od 46. Milunović Nemanja), Josimov Miloš, Abubakar Sadick (od 46. Paunović Stefan), Stevanović Nikola (od 46. Cvijić Stefan), Dimitrić Ognjen, Ilić Vladimir, Križan Aleksandar (od 59. Milošević Svetislav), Mustapha Ibrahim, Pejović Luka (od 77. Vladić Predrag), Radović Nikola.
Trener: Korak Bogdan