Fudbaleri Radničkog (SM) poraženi kod kuće od OFK Žarkova

FK „RADNIČKI” – OFK „ŽARKOVO” Žarkovo 0:1 /0:0/. Glavni sudija: Jeknić Stefan; Pomoćne sudije: Lovre Ilija i Ivaanišević Bojan; Četvrti sudija: Matić Miroslav; Delegat: Radaković Miodrag.

U 22. kolu Prve lige Srbije, u Sremskoj Mitrovici su se sastali domaća ekipa FK Radnički i beogradski OFK Žarkovo. Posle početnog odmeravanja snaga, šanse su se ređale na obe strane. Nešto više prilika stvorila je domaća ekipa ali nije uspela ozbiljnije da ugrozi gol golmana gostujuće ekipe. Na poluvreme se otišlo bez golova.

I u drugom poluvremenu prilike su stvarane na obe strane ali bez pogodaka. Posle udarca iz kornera u 76. minutu meča najbolje se u gužvi snašao igrač iz Žarkova Ignjatović Nikola koji je preciznim udarcem glavom poslao loptu u dodji desni ugao gola domaćih i doveo svoju ekipu u vođstvo od 0:1. Radnički nije uspeo da postigne gol i izjednači rezultat pa su sva tri boda otišla u Žarkovo.

FK „Radnički“ trenutno zauzima 16. mesto na tabeli sa 19 osvojenih bodova.

U sledećem kolu Radnički gostuje u Čačku ekipi FK Borac 1926.

FK „Radnički“ Sremska Mitrovica: Šegavac Matija, Abubakar Sadick, Milošević Svetislav, Ilić Vladimir, Babić Slobodan, Petrović Vladimir, Mijailović Vladimir, Spasojević Nemanja, Pejović Luka, Radović Nikola, Rakić Nikola.

Trener: Kljajić Dušan