Još jedna pobeda Budućnosti iz Salaša Noćajskog

U odličnoj utakmici 25. kola Vojvođanske lige grupa jug sa puno šansi na obe strane, Budućnost je na svom terenu u Sašašu Noćajskom savladala Mladost iz Bačkog Jarka rezultatom 2:1. Strelci na utakmici bili su: N. Grujić u 35 i Rogo u 71 minutu za Budućnost, Stojaković u 19 minuti Mladost.

Pobedom Budućnost se definitivno učvrstila na sredini tabele a sledeće nedelje Salašani gostuju u Beočinu ekipi Cementa.

Budućnost: Čupić, Marko Grujić, Radosavljević, Jeftić, N. Grujić (Mihailović 83), Đukić, Simovljević (Vladisavljević 73), Rogo, Pavlović, Dobo (Stanić 46), Jošić (Marijanović 46).
Trener: Aleksandar Sololović

Mladost: Lolić, Vejin (Vuletić 85), Đukić, Lovre, Stevančević, Drinić (Vučković 46), Kovačević, Kurtiši (Stojanović 60), Milovanović, Stojanović, Antonić (Škavić 46).
Trener: Nenad Rajić