Na Prvenstvu Srema pregršt medalja za mlade karatiste „Srema”

Stara Pazova – Ovog vikenda je u Sportskoj hali Park u Staroj Pazovi održano Prvenstvo Srema za poletarce, pionire i nade u organizaciji Karate saveza Vojvodine.

Karate klub Srem iz Sremske Mitrovice predstavilo je 24 takmičara iz najmlađih uzrasnih kategorija. Predvođeni trenerom Ivom Vinković osvojili su ukupno 30 medalja i to 17 zlata, 10 srebra i 3 bronze.

Klub je u generalnom plasmanu zauzeo ubedljivo prvo mesto. Zlatne medalje su osvojili u katama Irena Grujanić 3 zlata, Anđela Perović 2 zlata u katama i zlato u borbama, Malbašić Helena 2 zlata, Starčević Sara, Milošević Elena, Likić Mila, Radovanović Jovana, Đurdević Žana, Breban Una, Alek Daf, Bjelić Jana (borbe), Branislav Lazarević i kata tim u sastavu Dragojlovic Isidora, Berežni Dunja i Pavlović Dunja, i tim pionirke Irena Grujanić, Anđela Perović i Miona Murić. Srebro su osvojili Miloš Marić, Dragojlović Biljana 2 srebra, Sara Glumac, Vuk Stojković, Bjelić Jana, Dragojlović Isidora, Murić Miona, Vasić Jovana. Bronzu su osvojili Pavlovic Dunja, Berežni Dunja, Tamara Timić.

Takmičari Srema su pokazali odličnu spremnost za početak sezone u kojoj im predstoje sva značajnija takmičenja.