Odlični atletičari „Srema“ na trci na „Sovskom jezeru“. Aleksandra Kostadinović i Jovana Šubatlija osvojile zlato!

Na trail trci koja se održala na “ Sovskom jezeru“ u Republici Hrvatskoj, učestvovala su četiri takmičara Atletskog kluba „Srem“.

U trci na 5 km drugo mesto osvojila je Sara Mikovanović, dok je Mirjana Milovanović osvojila 6. mesto, iako je vodila do poslednjeg kilometra pred cilj, ali je nažalost lošom markacijom staze skrenula pogrešno i na kraju trčala 7 km umesto 5 km.
U trci na 10 km prvo mesto osvojila je Jovana Šubatlija, a u trci na 21 km prvo mesto osvojila je Aleksandra Kostadinović.
Po rečima mitrovačkih atletičara, trčalo se po jako toplom vremenu na skoro 40° celzijusa, tako da su ovo izvanredni rezultati naših trkača.