Pobeda Martinčana u tradicionalnom derbiju Sremske lige

Fudbaleri Borca su na svom terenu u Martincima slavili u tradicionalnom derbiju Sremske lige nad ekipom Mitrosa rezultatom 3:1.

Strelci na utakmicu bili su: Vukotić u 9. i Prijić u 59. i 83. minuti za Borac, a jedini gol za goste postigao je Janković u 63. minutu.

Sledeće nedelje Borac gostuje u utakmici za prestiž nekada moćnom rumskom Slovenu.

Mitros je domaćin ekipi putinačkog PSK i nada se pobedi, koja bi ih definitivno udaljila od opasne zone.

BORAC: Jandrić, Stajčić (Davogić), Maricki (Mijatović), Zoranović, Bijelić, Nenadović (Adamović), Vukotić, Prijić (Kljajić), Šarčević, Marjanović (Lazić), Radaković.

MITROS: Mršić, Janković, Smiljanić, Babić, Trubić, Milošević, Simnjanovski, Grbić  (Borovac), Stojanović  (Kovačević), Čonjagić  (Panić), Santovac  (Cvijanović).