Puna korpa medalja za Atletski klub „Sirmium“

Najmladji atletičari Sirmiuma ovog vikenda osvojili su čak dvadeset šest medalja na tri takmičenja na kojima su učestvovalo.

Prvo je u subotu Teodora Laketić osvojila dva zlata u Stanišiću (Republika Srpsk) u trkama na 60 i 200 m dok je Una Džever u Crvenki osvojila srebrnu medalju na prvenstvu Vojvodine u krosu.
Na atletskom mitingu u mestu Ub, osvojene su čak dvadeset tri medalje, a posebno su se
pokazali Aleksandar Radovanović i Ena Savić sa po tri medalje.
Mila Mimić je osvojila srebro na 200 i bronzu na 60m, Dea Mataruga bila je druga na vorteksu i treća na 200 m, Ena Mataruga je osvojila srebro u bacanju vorteksa, Maša Ilić drugo mesto na 60m, Anja Maričić je osvojila zlatnu medalju vorteks, Vuk Ilić zlato vorteks i srebro na 200m, Mirka Sivac zlato bacanje vorteksa, Teodor Žabić srebro na 200m, Andrea Maričić zlatna medalja u trci na 400 m, Taja Ribarac srebrna medalja na 400 m,
Andjela Ćetković srebro vorteks i bronza na 400 m, Andrej Nikolić zlato vorteks i treći na 400m, Luka Mimić je bio samo na korak do medalje jer se plasirao na četvrto mesto.
„Dobro smo trenirali i sada stižu rezultati ali moramo još bolje i još jače2, zadovoljan je trener Goran Pavlović.