Remi fudbalera „Radničkog” i „Kolubare”

FK „RADNIČKI” (SM) – FK „KOLUBARA” Lazarevac 1:1 (1:1); Sudija: Tomić Pavle; Pomoćne sudije: Borović Nikola i Vlasačević Dimitrije; Četvrti sudija: Jerinić Danilo; Delegat: Ratković Predrag

U 26. kolu Prve lige Srbije, u Sremskoj Mitrovici su se sastali domaća ekipa FK „Radnički” i gostujuća ekipa FK „Kolubara”. Veću 6. minutu meča fudbaleri „Kolubare” došli su u vođstvo preko Simić Marka. Nakon rano primljenog pogotka, domaća ekipa krenula je svim silama u napad kako bi što pre izjednačila rezultat. Fudbaleri „Radničkog” uspeli su u 45. minutu da poravnaju rezultat na 1:1, a strelac je bio Pejović Luka. Na odmor se otišlo nerešenim rezultatom.

U drugom delu meča stvoreno je po nekoliko prilika na obe strane ali su golmani uspeli da sačuvaju svoje mreže pa su na kraju fudbaleri „Radničkog” i „Kolubare“  podelili bodove na ravne časti jer je utakmica završena bez pobednika rezultatom 1:1.

U igru kod ekipe FK „Radnički” ušli su: Stevanović Nikola (46.min), Mustapha Ibrahim (46.min), Rakić Nikola (83.min), Matković Dragan (86.min) i Milošević Svetislav (90.min).

Sa klupe kod ekipe FK „Kolubara“ u igru su ušli: Jovanović Aleksandar (64.min), Stanković Nenad (64.min), Cvetković Nemanja (67.min) i Đenić Dejan (68.min).

Žute kartone u domaćoj ekipi dobili su: Trebovac Tomislav, Stevanović Nikola, Abubakar Sadick, Pejović Luka i Ivković Đorđe.

Žute kartone u gostujućoj ekipi dobili su: Lončar Goran, Vasiljević Nikola i Jovanović Aleksandar.

FK „Radnički” Sremska Mitrovica: Šegavac Matija, Spajić Igor, Nikolić Srđan, Abubakar Sadick, Ivković Đorđe, Janković Dejan, Ilić Vladimir, Trebovac Tomislav, Spasojević Nemanja, Pejović Luka, Radović Nikola.

Zamenici igrača: Knežević Ivan, Nešković Milan, Milošević Svetislav, Radosavljević Marko, Stevanović Nikola, Babić Slobodan, Mustapha Ibrahim, Mijailović Vladimir, Matković Dragan, Milunović Nemanja, Rakić Nikola.

Trener: Korak Bogdan

FK „Radnički” trenutno zauzima 16. mesto na tabeli sa 26 osvojenih bodova.

U sledećem kolu FK „Radnički” gostuje u Kruševcu ekipi FK „Trayal”.