Remi LSK-a

Juče je u Kuzminu, pred dobro popunjenim tribinama, odigran komšijski derbi 10. kola između domaćeg Graničara i LSK-a iz Laćarka. Meč je završen podelom bodova, rezultatom 1:1 (0:0).
LSK je imao nekoliko dobrih prilika u prvom poluvremenu, ali su četiri izgledne šanse ostale neiskorišćene. Iako su bili bolji tim u prvom delu igre, na odmor se otišlo bez pogodaka.
Drugo poluvreme donelo je više uzbuđenja. Domaćin je ostao sa igračem manje u 48. minutu, kada je Mitrović dobio crveni karton zbog prekršaja nad Radišićem, kao poslednji igrač odbrane. Uprkos tome, Graničar je uspeo da se vrati u igru. Gosti su poveli golom Mačvanskog u 50. minutu, ali Graničar nije odustajao. Vujić je izjednačio u 63. minutu i domaćin je do kraja meča imao još dve prilike da preokrene rezultat, ali su ostale neiskorišćene.
Na kraju, remi je bio najpravedniji ishod ovog dinamičnog meča.
Sastavi timova: LSK: Veselinović, Radulović, Belić, Pavlović, Vukolić, Šućak, Marinković, Zarić, Stojčić (K), Mačvanski, Grbić I. U igru su još ušli Radišić, Bosančić i Strabić. Trener: Ratko Grabić.
Graničar: Jokić, Čulić, Šojić, Mitrović, Pečenica Dejan (K), Pečenica Darko, Rakić, Boričić, Vujić, Jurišić, Stojanović M. U igru su ušli Stojanović N. i Belić. Trener: Neđo Vuković.