Rukometašice Srema pobedile favorita iz Prokuplja

Na utakmici 6. Super B ženske rukometne lige Srbije ekipa ŽRK „Srem” sastala se sa drugoplasiranom ekipom na tabeli ŽRK „Topličanin” iz Prokuplja i slavila rezultatom 26:23 (12:6).

U prvom poluvremenu obe ekipe igrale su čvrsto u odbrani što pokazuje i mali broj postignutih pogodaka. Domaće igračice vodile su non stop sa dva-tri gola razlike i tako su održavale distancu.

U drugom poluvremenu daleko dinamičnija igra koja je donela i više pogodaka. Domaća ekipa ipak ima više snage i volje tako da su u izuzetno burnoj završnici  pobedile i osvojili bodove.

Srem je igrao u sastavu: Špoljarić Milica, Petrović Dragana-2, Blažić Jovana-4, Šerfezi Marija, Crnobrnja Sara, Radulović Nataša-4, Đulinac Vanja-1, Bulatović Nikolina-6, Vasiljević Jana, Špoljarić Marina, Mijailović Andrea-6, Đorović Dunja, Drakula Anastasija, Skendžić Maja, Dragović Nataša, Mitrić Marija-3. Treneri: Saša Kojović i Dragan Krstić

Za najbolju igračicu na utakmici proglašena je Mijailović Andrea iz ekipe Srem.

U narednom kolu Srem gostuje u Adi, ekipi „Halas Jožef”.