Šest medalja za karatiste „Srema“ na Balkanskom prvenstvu za decu

Na nedavno održanom 27. Balkanskom prvenstvo za decu, Karate klub „Srem“ iz Sremske Mitrovice osvojio je šest medalja, i to dva zlata, dva srebra i dve bronze!
Mladi karatisti i karatiskinje Karate kluba „Srem“ navikli su nas na medalje. Ovaj put na veom jakom prvenstvu uprkos velikom pritisku i očekivanjima ponovo su zablistali.
Anđela Perović je najuspešnija takmičarka ovog prvenstva sa osvojene čak tri medalje, i to dva zlata i bronzom u borbama. Ona je po četvrti put odbranila titulu Balkanske šampionke u katama.
Dunja Berežni osvojila je srebro u katamau kategoriji za devojčice do 10 godina.
Irena Grujanić je osvojila srebro u katama u kategoriji za devojčice do 12 godina.
Miona Murić osvojila je bronzanu medalju u katama u kategoriji za devojčice do 13 godina.
Željko Mošć je imao odličan nastup u katama u kategoriji dečaci do 10 godina ali ovaj put bez medalje.

Mladu ekipu „Srema“ predvodila je proslavljena karatiskinja i neakdašnja šampionka i reprezentativka, Iva Vinković.