Velika pobeda plavo-belih iz Martinaca

Ekipa Borca iz Martinaca, novi član Sremske lige, nastavlja sa dobrim rezultatima u novoj sezoni.
Ovaj put plabo-beli slavili su na domaćem terenu sa 3:1, protiv ekipe Sloge iz Vognja u 4. kolu Sremske lige.

Martinčani su uspostavili od starta kontrola igre i tako je bilo tokom čitavog meča. Prvi deo igre domaći su rešili u svoju korist rezultatom 2:0 na poluvremenu, a drugo poluvreme donelo je po penal na obe strane koji su stavili rezultatsku tačku na utakmicu.

Mora se napomenuti da je blizu 200 ljudi pratilo utakmicu i da su tribine bile popunjene do poslednjeg mesta.