Zlatni start Karate Kluba „Sirmium“

U nedelju, 29. septembra, u Golupcu je održan turnir „Tvrđava Open“ za sve uzrasne kategorije u karateu.

Na takmičenju je učestvovalo 13 klubova sa 150 takmičara od kojih je 13 takmičara bilo iz Karate Kluba „Sirmium“ koji su za klub osvojili 23 medalje, od kojih 14 zlatnih, 6 srebrnih i 3 bronzane medalje.

Svojim sjajnim učinkom, Karate Klub „Sirmium“ osvojio je prvo mesto u generalnom plasmanu na turniru.

U pojedinačnoj konkurenciji zlatne medalje osvojili su: Emili Ostojin, Vladimir Birovljev, Jasmina Lipić, Mila Stanić, Vuk Petrović i Mia Milošević. Srebrne medalje osvojili su: Luka Petrović, Anđela Parović, Jovan Vojnović i Ognjen Milošević. Dok je bronzana medalja pripala: Mihajlu Vidiću, Teodori Živić i Čief Janku.

U ekipnom plasmanu, takmičari su uzeli 7 zlatnih i jednu srebrnu medalju. Za najuspešniju takmičarku na turniru proglašena je takmičarka Karate Kluba „Sirmium“, Mia Milošević.

Karate klub „Sirmium“ se zahvaljuje takmičarima i roditeljima za doprinos ovim ostvarenim rezultatima na početku ove takmičarske sezone.