Karatisti Ive Vinković osvojili 22 medalje

Ovog vikenda održan je tradicionalni „Panter open kup“ u karateu za sve uzraste. Na takmicenju je ucestvovalo 30 klubova i preko 350 takmicara.

Karatisti Ive Vinković zauzeli su 3 mesto u generalnom plasmanu klubova osvojivši 22 medalje. 7 zlata 7 srebra i 8 bronzi.

Zlato su osvojili Sara Starčević, Žana Đurđević, Miona Murić, Helena Malbašić, Dunja Pavlović, Dunja Berežni i Irena Grujanić.

Srebrne medalje su osvojili Lara Laćarac, Nikoleta Laćarac, Lana Todorović, Ognjen Milošević, Nevena Milovanović, Hana Milosavljević i Aleksandar Rajić.

Bronzu su osvojili Ena Laćarac, Tamara Timić, Dunja Likić, Mila Likić, Andrej Rastovac, Sara Glumac, Filip Milosavljević i kata tim poletarki.

Na takmičenju su učestvovali po prvi put najmlađi članovi karate kluba Srem i osvojili učesničke medalje. Posebno su se istakli Teodora Gojkovic, Sonja Ragaj, Vuk i Kosta Mačkić, Andrej Škrbić, Jovana Benak, Željko Mošić, Maja Perić, Jana Krklješ, Uroš Banovački, Mila Simić.