Mitros savladao Napredak

SREMSKA MITROVICA. Mitros – Napredak (P) 2:1 (0:0) Igralište Mitrosa, sudija Mijanović (Adaševci). Strelci: Đurić u  89. i Simnjanovski u 90. za Mitros, a Todorović u 68. minutu za Napredak. Žuti kartoni: Simnjanovski, Čonjagić, Đurić (Mitros), Savković, Sremac (Napredak).

Igraći Mitrosa su imali već od samog početka niz prilika ali su iskoristili samo dve na samom kraju utakmice kada su Đurić i 89. a potom Simjanovski u 90. minutu doneli izjednačenje  i pobedu. Gosti su se ponadali pobedi kada je Todorović u 67. minutu doneo vođstvo Popinčanima. Ipak je pobeda na neobičan način pripala boljem timu.

Sledeće nedelje u poslednjem 34. kolu Sremske lige Mitros gostuje u Vognju ekipi Sloge.

MITROS: Mršić, Santovac, Smiljanić, Trubić, Milošević, Simnjanovski, Borovac, Cvijanović, Janković (Kovačević), Čonjagić (Đurić), Babić.

NAPREDAK: Nikolić, Radulović, N. Jovanović, Poljak, Savković, Mirosavljević, Sremac, Todorović, Kočijašević, Đurić, Ružičić.