Pobeda FK Podrinja

U subotu 1. maja 2021 godine u okviru 28. kola Vojvođanske lige „Jug“ u Mačvanskoj Mitrovici sastali su se FK ,,Podrinje“ i FK ,,Crvena Zvezda“ iz Novog Sada.

Prvi put ekipu ,,Podrinja“ sa klupe je vodio tandem Budiša Mitrović i Nikola Radovanović ,posle odlaska Željka Miloševića. U svom prvom zajedničkom poslu trenerski tandem se pokazao kao uspešan prodrmao je ekipu koja je već na poluvremenu vodila sa 3:0.

Međutim mlada ekipa ,,Podrinja“ popušta u ritmu u drugom poluvremenu i gosti smanjuju na 3:2. Do kraja meča domaćini su se trgnuli i dali još jedan gol i tako stavili tački na meč. Rezultat na kraju meča je 4:2 za domaćina. Golove su postigli: Đurđević Lazar, Miražić Goran i Ivić Ivan 2 komada.

U sledećem kolu ekipa Podrinja gostuje u lideru na tabeli ekipi Jedinstvo u Rumenci.