Radnički poražen od Jedinstva u Ubu

Ub. FK „JEDINSTVO“ – FK „RADNIČKI“ 1:0 /1:0/; Gledalaca: 700; Glavni sudija: Ilić Milan; Pomoćne sudije: Božović Boško i Govedarović Aleksandar; Četvrti sudija: Jakovljević Mladen; Delegat: Stojanović Miroslav

U 36. kolu prvenstva, u play off-u Mozzart Bet Prve lige Srbije, na Ubu su se sastali domaća ekipa FK „Jedinstvo“ i gostujuća ekipa FK „Radnički“. Posle početnih ispitivanja snaga, obe ekipe krenule su da ređaju šanse ali fudbaleri ni jednog ni drugog tima nisu bili dovoljno precizni. Posle jednog napada domaćih po levoj strani i nespretne intervencije jednog gostujućeg igrača, lopta je došla na drugu stranu do Doderović Nemanje koji je iskosa sa desne strane preciznim udarcem sa nekih sedamnaest metara doveo ekpu Jedinstva u vođstvo od 1:0 što je ujedno bio i konačan rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu stvorene su po dve odlične šanse sa obe strane ali bez promene rezultata. Utakmica je završena pobedom Jedinstva minimalnim rezultatom.

U domaćoj ekipi žute kartone dobili su: Rajović Marko, Doderović Nemanja i Bogdanović Aleksandar. U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Ignjatović Nikola, Čarapić Strahinja i Petrović Đorđe.
FK „Jedinstvo“: Jovanović Ivan, Adamović Marko (od 90. Riznić Branko), Bogdanović Aleksandar, Denić Stefan, Doderović Nemanja, Ibrahim Zubairu, Karikari Kwaku (od 87. Avrić Filip), Milanović Igor, Milićević Dejan, Rajović Marko, Vladisavljević Đorđe. Trener: Obradović Miloš
FK „Radnički“: Dragićević Mihailo, Gajić Uroš (od 46. Čarapić Strahinja), Ignjatović Nikola, Ilić Stefan (od 83. Đukanović Aleksandar), Ilić Vladimir (od 42. Grbović Nikola), Isailović Darko, Ivić Lazar, Miodragović Ilija (od 69. Petrović Vladimir), Obuya Pius (od 46. Ristović Nikola), Petrović Đorđe, Đorđević Krsta. Trener: Tešović Darko

FK „Radnički“ trenutno zauzima 6. mesto na tabeli sa 52 osvojena boda. U sledećem kolu Play off-a FK „Radnički“ dočekuje ekipu FK „Inđija Toyo Tires“.

Видео/ла Darko Tur у 28. март 2023. 13:37