FK „Loznica“ odnela sva tri boda iz „Hesne“

U 14. kolu Prve lige Srbije u fudbalu, u Sremskoj Mitrovici su se sastali domaća ekipa FK „Radnički” i gostujuća ekipa FK „Loznica“. Gosti su slavili  rezultatom 1:2 (0:1).

Već u 5. minutu susreta, posle brzog kontranapada loptu u mrežu domaćih poslao je Vraštanović,  za vođstvo „Loznice“ od 0:1.

„Radnički” je do kraja prvog dela igre stvarao šanse i pokušavao da smanji zaostatak ali su gosti otišli na odmor sa golom prednosti.

U drugom poluvremenu gosti iz Loznice stvorili su nekoliko dobrih prilika da bi svoje vođstvo udvostručili u 61. minutu meča preko Filipa Obadovića. Posle jedne brze polukontre „Radnički“ je uspeo da smanji rezultat na 1:2 golom rezerviste Alekse Vidić  u 89. minutu susreta koji se sam našao ispred golmana gostiju.

Na kraju utakmice „Loznica“ je slavila rezultatom 1:2 i uspela da osvoji tri boda.

FK „Radnički” trenutno zauzima 9. mesto na tabeli sa 15 osvojenih bodova.

U sledećem kolu FK „Radnički” gostuje u Čajetini ekipi FK „Zlatibor”.

FK „Radnički”: Bursać Nikola, Josimov Miloš, Abubakar Sadick, Stevanović Nikola (od 46. Vladić Predrag), Cvijić Stefan (od 70. Vidić Aleksa), Dimitrić Ognjen (od 46. Janković Dejan), Ilić Vladimir (od 46. Matković Dragan), Rajković Marko, Rakić Slađan, Petrović Vladimir (od 46. Arnautović Živorad), Škorić Milenko.

Trener: Perišić Dragan

FK „Loznica”: Jelovac Milan, Ilić Milan, Spasenović Miloš, Ivić Lazar, Matić Goran, Milinković Nikola (od 85. Matić Aleksa), Komarčević Dragiša, Obadović Filip (od 62. Petrović Strahinja), Ristivojević Igor, Vraštanović Boško, Nikolić Miloš.

Trener: Radić Milenko