FK Radnički nastavlja sa pobedama na pripremama

Ekipa FK Radničkog iz Sremske Mitrovice ubedljivo je savladala ekipu Feniksa iz Stare Pazove sa 3:0 na stadionu FK Mitrosa,  i tako nastavila pobednički niz i po povratku kući sa priprema u Severnoj Makedoniji.
Bile su potrebne tri šanse za tri gola Mitrovčana i rutinsku pobedu prvoligaša,nad vrlo ambicioznim timom staropazovačkog Srpskoligaša.
U prvom poluvremenu jedino vredno pomena bila je možda i najlepša akcija na utakmici, naime nakon što je vezni red Radničkog oduzeo loptu gostujućoj ekipi na sredini terena Križan i kapiten Janković su razmenili dva dupla pasa,prevarili odbranu Feniksa,te se mladi Križan u jednom trenutku našao oči u oči sa protivničkim čuvarom mreže i uputio udarac ka golu,međutim lopta se odbija od stativu,ali na pravom mestu se našao Perošević koji donosi prednost Radničkom.
Ni u nastavku susreta publika u Sremskoj Mitrovici nije mogla da vidi puno toga,a jedine dve ozbiljnije akcije domaćeg tima u poslednjih desetak minuta susreta krunisane su golovima.
Prvo je jednu idealnu loptu iz sredine terena dobio krilni igrač Rašić koji se oslobodio svog čuvara,izašao sam na golmana,te preciznim udarcem sproveo loptu u mrežu Feniksa.
Za treći gol i konačan rezultat u najvećoj meri zaslužna je upornost Sile koji je uspeo da oduzme loptu protivničkoj odbrani,krenuo po levoj strani ka golu i poslao idealan centaršut u srce šesnaesterca gde se našao Nović i neometano treći put zatresao mrežu ekipe iz Stare Pazove.
Radnički do nastavka prvenstva čeka još samo jedna utakmica i to protiv ekipe IMT-a koja je zakazana za subotu u 14 časova u Sremskoj Mitrovici.
Strelci: 1:0 Perošević 37.minut,2:0 Rašić 81.minut,3:0 Nović 84.minut.